Kdo jsme

 • vedouci

Většina z nás už od mala jezdila ráda na tábory do přírody, a protože v dnešní době jezdí do přírody stále méně lidí, rozhodli jsme se založit neziskovou organizaci Trojlístek pod záštitou České tábornické Unie.

Pořádáme každoročně letní tábory a různé víkendové či jednodenní akce pro děti. Dětem připravujeme spoustu her, zábavy a dobrodružství, a také se je snažíme něco naučit o přírodě, zálesáctví nebo si něco vyrobit. Organizaci vedou vyškolení lektoři s mnohaletými zkušenostmi.

O každém z nás si něco můžete přečíst níže, ale nejlepší je nás poznat osobně.

Naši vedoucí

 • Veronika Říhová
  Veronika Říhová
  Hlavní vedoucí

  Naše hlavní vedoucí, bez ní by tábory nebyly. Jako pedagog na táboře dohlíží jak na hry, tak na běžný chod tábora, takže občas neví, kde jí hlava stojí. My jí ji ale ochotně najdeme.

 • Lenka Škvorová Vavrochová
  Lenka Škvorová Vavrochová
  Zástupce hlavní vedoucí

  Pravá i levá ruka hlavní vedoucí, která dělá spoustu na první pohled téměř neviditelných věcí. Hlídá penízky, aby se nám nerozkutálely. A na táboře řeší zejména ty praktické věci jako aby bylo z čeho uvařit apod.

  „Kde je vlajka?“ „V lékárně.“

 • Lukáš Horák
  Lukáš Horák
  Vedoucí

  Luky patří k hlavním tvůrcům táborové linie a her. Často děti zlobí a provokuje a oni ho za to mají rádi. Každý den na táboře přichází s další blbůstkou, pokaždé jinou a pokaždé originální.

  „Tváříme se radostně.“

 • Barbora Horáková
  Barbora Horáková
  Vedoucí

  Bára se spolu s Verčou dělí o místo „toho druhého“ přes program. Na táborech výtvarničí s dětmi, ale i chystá věci na další den, protože má ráda vše připravené dopředu.

  „Ale pánové…“

 • Andrea Granátová
  Andrea Granátová
  Vedoucí

  Andy ještě studuje, ale děti ráda potrápí na rozcvičce. Občas ji v táboře moc nepotkáte, protože buď je na hře, nebo jela něco zařídit.

 • Katrin Pařízková
  Katrin Pařízková
  Vedoucí

  Další pedagog v našich řadách, i když v netáborovém životě se zaměřuje na mladší děti, než které s námi jezdí. Jejím pedagogickým zaměřením je výtvarná výchova.

 • Petr Říha
  Petr Říha
  Vedoucí + PTP

  Petra je nejvíc vidět a hlavně slyšet při táborových ohních, protože je náš dvorní kytarista. Jinak se zapojí do všeho o co ho požádáme, pomůže při hře, obejde stanoviště s foťákem nebo dojede pro dřevo…

 • Filip Škvor
  Filip Škvor
  Vedoucí + PTP

  Filip zásadně prohlašuje, že s dětmi si na táboře nehraje. Takže při největším blbnutí v táboře je většinou v centru dění. Jeho přítomnost na táboře značí lidé namočení v potoce a pomalovaní fixami.

 • Honza Samek
  Honza Samek
  praktikant

  Honza sice patří mezi mladší členy, ovšem táborově-služebně je mezi těmi staršími. I jeho minulost se prolíná s historií oddílu Stopaři, se kterým jezdil na tábory a výpravy jako malý kluk.

 • Terča Kinská
  Terča Kinská
  praktikant

  Terča jezdí na tábory od mala a zatím ji to drží a nepustilo. Na táboře se hodně zapojuje do her, při kterých ráda prožene děti.

 • Lucka Jechortová
  Lucka Jechortová
  praktikant

  Lucka se k nám přidala až jako starší, ale od mala jezdila na tábory se skautem. S námi jezdí i kvůli zpestření, které jí naše trochu jinak koncipované tábory, poskytují.

Hlídači

 • Orny
  Orny

  Ornela, zkráceně Orny, je služebně nejstarší hlídačka našeho tábořiště. Svůj vzácný čas spravedlivě dělí mezi potok, hrabání myšek a spánek.

  „Vodaaaaaaa…“

 • Phoebe
  Phoebe

  Phoebe je táborové šťístko, co snad nezná špatnou náladu a ve velkém ji rozdává kolem sebe. Začíná se chystat na canisterapeutické zkoušky.

  „Buf.“

Z našeho fejsbůčku

Chuck pustil tábor k vodě… Bídák Bára

1 likes, 0 comments2 months ago

A jak často vyhazujete zlato vy?

1 likes, 0 comments2 months ago

Fotky z příspěvku T.K.Trojlístek

Jak se vyrábí starý deník… Namočíte nový deník poctivě do silného kafe. A počkáte, až za 14 dní uschne :-D

4 likes, 0 comments3 months ago

Vzpomínky (nejen) na Afriku

A co vy koukali jste už na fotky? Na co si jako první vzpomenete z výpravy?

2 likes, 1 comments6 months ago

Povím vám příběh …. Jak jsem zjistil že nesmrtelní nejsou nezranitelní Pozdní večer, lásky čas, nebo tak nějak. prostě a jednoduše,..

7 likes, 3 comments7 months ago

Jsme (trochu) sociální

Chcete si naše akce prohlédnout detailněji?

Více fotografií

Back to Top