Kdo jsme

Většina z nás už od mala jezdila ráda na tábory do přírody, a protože v dnešní době jezdí do přírody stále méně lidí, rozhodli jsme se založit neziskovou organizaci Trojlístek pod záštitou České tábornické Unie.

Pořádáme každoročně letní tábory a různé víkendové či jednodenní akce pro děti. Dětem připravujeme spoustu her, zábavy a dobrodružství, a také se je snažíme něco naučit o přírodě, zálesáctví nebo si něco vyrobit. Organizaci vedou vyškolení lektoři s mnohaletými zkušenostmi.

O každém z nás si něco můžete přečíst níže, ale nejlepší je nás poznat osobně.

Naši vedoucí

 • Veronika Říhová
  Veronika Říhová
  Hlavní vedoucí

  Naše hlavní vedoucí, bez ní by tábory nebyly. Jako pedagog na táboře dohlíží jak na hry, tak na běžný chod tábora, takže občas neví, kde jí hlava stojí. My jí ji ale ochotně najdeme.

 • Lenka Škvorová Vavrochová
  Lenka Škvorová Vavrochová
  Zástupce hlavní vedoucí

  Pravá i levá ruka hlavní vedoucí, která dělá spoustu na první pohled téměř neviditelných věcí. Hlídá penízky, aby se nám nerozkutálely. A na táboře řeší zejména ty praktické věci jako aby bylo z čeho uvařit apod.

  „Kde je vlajka?“ „V lékárně.“

 • Lukáš Horák
  Lukáš Horák
  Vedoucí

  Luky patří k hlavním tvůrcům táborové linie a her. Často děti zlobí a provokuje a oni ho za to mají rádi. Každý den na táboře přichází s další blbůstkou, pokaždé jinou a pokaždé originální.

  „Tváříme se radostně.“

 • Barbora Horáková
  Barbora Horáková
  Vedoucí

  Bára se spolu s Verčou dělí o místo „toho druhého“ přes program. Na táborech výtvarničí s dětmi, ale i chystá věci na další den, protože má ráda vše připravené dopředu.

  „Ale pánové…“

 • Jan „Chuck“ Pospíšil
  Jan „Chuck“ Pospíšil
  Vedoucí

  Neobyčejně obyčejný řadový vedoucí, který s dětmi nejradši řádí a podniká kdejaké kulišárny.

 • Anežka „Anejda“ Koubová
  Anežka „Anejda“ Koubová
  Vedoucí

  Anejda se narodila do tábornické rodiny, takže dle pověstí jezdí už od narození a umí skoro všechno :D

 • Petr Říha
  Petr Říha
  Vedoucí + PTP

  Petra je nejvíc vidět a hlavně slyšet při táborových ohních, protože je náš dvorní kytarista. Jinak se zapojí do všeho o co ho požádáme, pomůže při hře, obejde stanoviště s foťákem nebo dojede pro dřevo…

Hlídači

 • Fíbí
  Fíbí

  Phoebe je táborové šťístko, co snad nezná špatnou náladu a ve velkém ji rozdává kolem sebe. V květnu 2018 složila canisterapeutické zkoušky.

  „Buf.“

 • Orny
  Orny

  Ornela, zkráceně Orny, je služebně nejstarší hlídačka našeho tábořiště. Svůj vzácný čas spravedlivě dělí mezi potok, hrabání myšek a spánek.

  „Vodaaaaaaa…“

Jsme (trochu) sociální

Chcete si naše akce prohlédnout detailněji?

Více fotografií
V souladu s pravidly GDPR, pokud nesouhlasíte s uveřejněním některé fotografie vás či vašich ratolestí na webu nebo na rajčeti, prosím, napište nám na info@trojlistek.eu. Fotografii smažeme z veřejného internetu. Děkujeme za spolupráci.

Back to Top