Tábor 2012 – Vikingové

Tábor 2012 – Vikingové

Tábor 2012 – Vikingové

2 komentáře u textu s názvem Tábor 2012 – Vikingové

Celý tábor byl o bozích a trollech. Vedoucí znázorňovali vikingské bohy a spolu s dětmi se snažili bojovat proti trollům. Zároveň se po celou dobu řešili, že přichází Ragnarok (vikingský konec světa). Celý tábor děti sbírali artefakty, které měly pomoci ke znovuzrození světa.

Vedoucí

Děti byly  vikingové, kteří spolu s bohy bojují proti trolům. Bohové jim dávali v průběhu tábora různé úkoly, které by jim měly pomoci znovuzrodit svět (po každém splněném úkolu získají magický předmět), protože se blíží konec tohoto světa= Ragnarok. Při Ragnaroku děti musely shromáždit dostatečný počet artefaktů, aby mohl vzniknout nový svět. Ale k tomu ještě potřebovaly magickou formuli.

Na začátku tábora byli klasické sezamovací hry a hlavně jsme je naučili runy. Psát pomocí těchto znaků děti moc bavilo, čímž se zpětně omlouváme učitelům na základních školách… prý tak děti psali i ve škole :D

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Jsme (trochu) sociální

Chcete si naše akce prohlédnout detailněji?

Více fotografií
V souladu s pravidly GDPR, pokud nesouhlasíte s uveřejněním některé fotografie vás či vašich ratolestí na webu nebo na rajčeti, prosím, napište nám na info@trojlistek.eu. Fotografii smažeme z veřejného internetu. Děkujeme za spolupráci.

Back to Top