Vzpomínky (nejen) na Afriku

Vzpomínky (nejen) na Afriku

Vzpomínky (nejen) na Afriku

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vzpomínky (nejen) na Afriku
Ahoj,
rádi bychom vás pozvali na výpravu na téma „Vzpomínky (nejen) na Afriku“
I přes nepřízeň počasí a navzdory všem nástrahám drsné cesty dorazili vedoucí jen s dvacetiminutovým zpožděním. Prvních pár odvážlivců na ně již čekalo u klubovny. Večer se nesl v duchu her a povídání, protože jsme všichni byli rádi, že se po takové době vidíme.
Jako velké překvapení jsme večer završili promítáním fotek z tábora.
Druhý den jsme po probuzení, které díky malému záškodníkovi Kryštofovi bylo brzké, snědli snídani a vrhli se vyrábět zvířátka (a nejen ty) z kartonu od vajíček. Odpoledne jsme zvládli turnaj v Pukecu pro čtyři a spoustu dalších her. Na chvilku za námi zavítala i Verča s rodinkou, asi musíme být pod dohledem :D. Všechny hry byly bodovány na jednotlivce.
Hrálo se co vás napadne, nekonečná vybika, hutututu, temelín, … Některé z nás to stálo spoustu sil a zdraví, jak si můžete přečíst na našem facebooku. Večer jsme poseděli u ohně a chtěli zahrát hru na čaroděje, bohužel nám jarní větřík kazil zábavu. Před spaním bylo další promítání fotek, tentokrát vzpomínání na všechny tábory, včetně perliček „jak šel čas s jednotlivci i skupinami“ či podobné tématické fotky v průřezu let. Ale po celodenním běhání jen ti nevytrvalejší viděli víc jak polovinu přichystaných fotek.
V neděli jsme nemohli nic nedělat. Dopoledne jsme blbli a chystali oběd, po kterém jsme se vrhli na úklid, jakmile bylo uklizeno, byli jsme venku. Vyhlásili vítězku bodování – Kačku. A hráli zase další a další kola vybiky, než si nás postupně začali rozebírat rodiče.

Aktuálně na fejsbůčku

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons. Type: OAuthException

plakat_2019__01_nahled

plakat_2019__01_nahled

Back to Top