Vzpomínky (nejen) na Afriku

Vzpomínky (nejen) na Afriku

Vzpomínky (nejen) na Afriku

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vzpomínky (nejen) na Afriku
Ahoj,
rádi bychom vás pozvali na výpravu na téma „Vzpomínky (nejen) na Afriku“
I přes nepřízeň počasí a navzdory všem nástrahám drsné cesty dorazili vedoucí jen s dvacetiminutovým zpožděním. Prvních pár odvážlivců na ně již čekalo u klubovny. Večer se nesl v duchu her a povídání, protože jsme všichni byli rádi, že se po takové době vidíme.
Jako velké překvapení jsme večer završili promítáním fotek z tábora.
Druhý den jsme po probuzení, které díky malému záškodníkovi Kryštofovi bylo brzké, snědli snídani a vrhli se vyrábět zvířátka (a nejen ty) z kartonu od vajíček. Odpoledne jsme zvládli turnaj v Pukecu pro čtyři a spoustu dalších her. Na chvilku za námi zavítala i Verča s rodinkou, asi musíme být pod dohledem :D. Všechny hry byly bodovány na jednotlivce.
Hrálo se co vás napadne, nekonečná vybika, hutututu, temelín, … Některé z nás to stálo spoustu sil a zdraví, jak si můžete přečíst na našem facebooku. Večer jsme poseděli u ohně a chtěli zahrát hru na čaroděje, bohužel nám jarní větřík kazil zábavu. Před spaním bylo další promítání fotek, tentokrát vzpomínání na všechny tábory, včetně perliček „jak šel čas s jednotlivci i skupinami“ či podobné tématické fotky v průřezu let. Ale po celodenním běhání jen ti nevytrvalejší viděli víc jak polovinu přichystaných fotek.
V neděli jsme nemohli nic nedělat. Dopoledne jsme blbli a chystali oběd, po kterém jsme se vrhli na úklid, jakmile bylo uklizeno, byli jsme venku. Vyhlásili vítězku bodování – Kačku. A hráli zase další a další kola vybiky, než si nás postupně začali rozebírat rodiče.

Z našeho fejsbůčku

Chuck pustil tábor k vodě… Bídák Bára

1 likes, 0 comments2 months ago

A jak často vyhazujete zlato vy?

1 likes, 0 comments2 months ago

Fotky z příspěvku T.K.Trojlístek

Jak se vyrábí starý deník… Namočíte nový deník poctivě do silného kafe. A počkáte, až za 14 dní uschne :-D

4 likes, 0 comments3 months ago

Vzpomínky (nejen) na Afriku

A co vy koukali jste už na fotky? Na co si jako první vzpomenete z výpravy?

2 likes, 1 comments6 months ago

Povím vám příběh …. Jak jsem zjistil že nesmrtelní nejsou nezranitelní Pozdní večer, lásky čas, nebo tak nějak. prostě a jednoduše,..

7 likes, 3 comments7 months ago

Back to Top