Tábor 2020 – Zločin na Konci světa

Tábor 2020 – Zločin na Konci světa

Tábor 2020 – Zločin na Konci světa

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tábor 2020 – Zločin na Konci světa

Co se asi může stát, když do malé téměř neznámé vísky někde v pohraničí, svatební veselí svede cesty četníků z celé republiky?

Hádáte správně… jedině zločin.

Byli jsme pozváni na svatbu našeho milovaného majora Bořka Zapřela, ve vísce Konec světa si má vzít svou milovanou Martu. Ale ejhle, do kostela Bořek nedorazil, co se stalo? Nikdo neví a četníci začínají pátrat. Bořkovi někdo ublížil, ale kdo a proč? A kam zmizel svatý obrázek z kostela? Svatba se zatím odkládá na neurčito, neboť Bořek se musí uzdravit a těch neznámých je pro naše detektivy nějak moc. A pověrčivá Marta se bez svatého obrázku odmítá vdávat.

Spletitý případ nás vede od jednoho podezřelého ke druhému, vyplouvá spousta nekalostí, které se dějí uvnitř na první pohled poklidné vísky. Hajný vlastně pytlačí, bylinkářka krade, pradlena si ráda přihne, farář syslí staré věci, trafikantka je drbna, …

Postupným procházením jednoho alibi za druhým se ukáže, že nevlastní bratr nevěsty hrobník Láďa Vykopal odhalil, že major je podvodník, ale kdo by mu asi uvěřil bez důkazu. Důkaz se nakonec našel, byl ve zmizelém obraze, zmizel ho sám major a ten se právě snaží zmizet taky.

Ač se snažil uprchnout co mohl, naši švarní detektivové využili moderní technologie – telegrafu – a nechali majora zadržet.

Konec dobrý, jen chudák Martička asi zůstane na ocet.

Důkaz o tom, jak super tábor to byl máme na fotkách, tak mrkni.

Aktuálně na fejsbůčku

[custom-facebook-feed]

plakat_2019__01_nahled

plakat_2019__01_nahled

Back to Top