Tábor 2015 – Asterix a Obelix

Tábor 2015 – Asterix a Obelix

Tábor 2015 – Asterix a Obelix

883 komentářů u textu s názvem Tábor 2015 – Asterix a Obelix

Celý tábor se nesl v duchu známého komixového příběhu… a nic se nebralo vážně.

Chrabří ale barbarští Galové trpí pod nájezdy Římanů. Po posledním nájezdu je vesnice poničená, protože Panoramix neudělal dost nápoje… zase byl někde na bylinkách. Obyvatelé jednotlivých čtvrtí– Rybáci, Stavbaři, Kováři a Vožralové (děti ve skupinkách) – měli své specializace. Musíme podotknout, že Vožralové nebyli bandou ochmelků, ale hostinští, kteří zajišťovali nejen pitný režim, ale i jídlo.

Těšíme se na Tebe

Hned na začátku jsme se rozhodli rozsoudit nejznámější otázku „Je čerstvá? Nebo není čerstvá?“ A nepovedlo se to. Dvě skupinky tvrdily že je a dvě že není. Zase bez výsledku. Jelikož nám Bonemína vyřídila vzkaz od svého manžela Majestatixe, dozvěděli jsem se, že Panoramix je stále bůhví kde. A následně náčelník rozhodl vyslat Asterixe a Obelixe do kotliny české. Ovšem ve vesnici se nezahálelo, probíhal čilý stavební ruch a postupná obnova.

S Asterixem a Obelixem jsme se spojovali díky Vědmě, po navázání spojení jsme zjišťovali novinky. Bohužel ani jeden toho moc nevěděl, takže při nočním hovoru jsme se od Obelixe dozvěděli, že vidí tmu… No bylo to plodné.

Shodou okolností a náhod se Obelix a Asterix vrátili po dalším přepadu vesnice, který nejvíce odnesla chudák Bonemína (potažmo Nikolka). A to už jsme věděli, že máme opravdu problém… Panoramix se totiž před chvilkou vrátil a byl Římany unesen. Ovšem trn z paty nám vytáhla naše stará známá Kleopatra, která nám nejenže zapůjčila architekta Numerobise na opravy vesnice, ale i alchymistu. Jeho nápoj byl jiný a museli jsme na něj sehnat suroviny, naučit se recept a dokonce jej i uvařit, ale… na Římany zabral. Porazili jsme je, získali klíč a osvobodili chudáka Panoramixe.

Ale je čerstvý?

687_den_posledni

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Jsme (trochu) sociální

Chcete si naše akce prohlédnout detailněji?

Více fotografií
V souladu s pravidly GDPR, pokud nesouhlasíte s uveřejněním některé fotografie vás či vašich ratolestí na webu nebo na rajčeti, prosím, napište nám na info@trojlistek.eu. Fotografii smažeme z veřejného internetu. Děkujeme za spolupráci.

Back to Top